Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Sir Philip Green, Whitehall harcama çılgınlığı sona erdirmek için yemin etti

  • Listed: 16 Nisan 2018 14:33

Adana Escort İlan Açıklaması

Kıyafet milyarder ve Topshop sahibi bugün Hükümete kamu hizmetlerinden gelen atıklarını keserek milyonlarca tasarruf sağlayabileceğini söyleyecektir.
David Cameron tarafından atık ve verimsizliğin nasıl giderileceği konusunda tavsiyelerde bulunan Arcadia sahibi Sir Philip, Whitehall’daki mali kontrollerin “fena halde kötü” olduğunu bildirecek.
EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
Bölümler genellikle, mükelleflerin parasını ne kadar harcadıklarını bilmiyorlar, ancak yılda 20 milyon sterlinlik bir şahane bir mal harcanıyor olsa da, Londra’nın merkezindeki siteler de dahil olmak üzere 10 milyon sterlin boş ofisleri kiralamaya gidiyor.

    Binlerce memur, yaptıkları iş dokuza beş olmasına rağmen, pahalı BlackBerry cep telefonlarına sahipler. Farklı güçler için polis üniformaları, aynı tedarikçiden milyonlarca pound harcayan ayrı iş yerlerinde sipariş edildi. Başlangıçtaki bulgular hükümette milyarlarca lira’nın İşçi tarafından nasıl ezildiğinin altını çiziyor.
Sir Philip ayrıca reklam, danışman ve halkla ilişkiler harcamalarını da inceledi. Onun bulguları, önümüzdeki hafta sonuçlanacak olan ve İngiltere’nin rekor bütçe açığının üstesinden gelmek için tasarruflar bulmayı amaçlayan Başbakan George Osborne’un Kapsamlı Harcama İncelemesi’yle beslenecek.
Kabine Ofisi Bakanı Francis Maude, perakende kralı “laminetably bad” mali denetimini ortaya çıkardığını söyledi.

    Ve koalisyonun artık kamu sektörü harcamalarına “Stalinist” kontroller uygulayacağını söylediği bildirildi. Vergi Mükellefleri İttifakı Direktörü Matthew Sinclair şunları söyledi: “Kamu hizmetlerinde bu kadar çok boşa harcamanın ne yazık ki şaşırtıcı değil. On yıllık vergi zammından sonra mücadele eden kamu maliyesi ve vergi mükelleflerinde bir krizle ilk olarak ele alınması gereken bu tür harcamalar.
“Uzun zamandır vergi mükellefleri, kamu sektöründe üretkenlik azaldıkça daha fazla para harcadıklarını gördüler. Hükümet, bu ve diğer atıkları kestirmek için çabucak hareket etmeli ve gelecekte geri çekilmeyi durdurmak için daha fazla hesap verebilirlik getirmelidir. ”
58 yaşındaki Sir Philip, İngiltere’de BHS ve Topshop zincirleri de dahil olmak üzere 2.000’den fazla mağazaya sahip. İmparatorluğunun ülkenin giyim perakende pazarının yüzde 12’sini oluşturduğu tahmin ediliyor. Bu yılın başlarında Daily Express, Topluluklar ve Yerel Yönetimler Dairesi’nin 28 tasarımcı kanosunda her birinin 4,120 sterline sıçradığını açıkladı.

    İşçi Bakanları, mobilyaların belediye vergi memurları için Whitehall’da “gerçekten huzurlu bir vaha” oluşturmasına yardımcı olacağını umuyordu.
Toplamda, “daha ​​pratik” hale getirmek ve para tasarrufu yapmak için bir girişimin parçası olarak yeni mobilyalara 2.8 milyon sterlin harcanmıştır.
Kabine Ofisi ve Hazine’den memurlar tarafından destekleneceği çalışmalarında, verimlilik tsarı Hükümet sözleşmelerinin paranın karşılığını kontrol etmekte ve koalisyonun ilerlemesiyle birlikte ilerlemesini gözden geçirmektedir.
Geçtiğimiz ay Daily Express’e şunları söyledi: “Biraz tasarruf edemezsek çok, çok ama çok hayal kırıklığına uğramış olurdum, eğer biraz fark edemezsek, bilgiyi bizim için var.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.