Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Şili Madencileri kaçmak için saatler sürüyor

  • Listed: 16 Nisan 2018 15:10

Adana Escort İlan Açıklaması

Madencilik bakanı Laurence Golborne bir kurtarma kapsülünün başarılı bir şekilde test edildiğini ve 66 günlük çilesinin son saatlerine gireceğini duyurdu.
EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
Tahliyenin gece yarısı yerel saatte başlayacağını söyledi – 04:00 GMT. Son testlerde, çelik kapsül, erkeklerin kısa süreli durdurulmasıyla 2,000 ft indirildi.
Milin ilk 300ftini oluşturmak için metal borular birbirine kaynaklanmıştır. Atacama çölünde bulunan Copiapo’daki mayın çöktükten sonra, erkekler 5 Ağustos’tan bu yana yarım mil uzakta bir odaya gömüldü.
Mühendisler, Cumartesi günü Phoenix denilen kaçış milini delmeyi bitirdiler. Erkekler, sadece 21.5 inç genişliğinde metal tüpteki birer birer yüzeye kaldırılacak.

    Kurtarma ekipleri, en üst seviyedeki erkekleri, kırılırsa ya da sıkışırsa, kapsülden kaçmaları gerektiğinde önce yollamayı planlıyorlar.
Erkeklerin gözleri kapalı olarak yüzeye çıkmaları ve karanlıkta uzun süre geçirdikten sonra görme güçlerine zarar vermemek için hemen karanlık gözlükler vermeleri istenecektir.
Daha sonra geçici bir hastanede kalacaklar ve doktorlar uzun bir süre boyunca yeraltından uzun vadeli etkilere maruz kalmadıklarını kontrol ediyorlar.
Dün gece akrabalar, son kurtarma misyonuna geri sayımın başlamasıyla maden girişinin yakınında “Kamp umudu” olarak bilinen yerleşime varmaya devam etti.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.