Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Rossdale, Marilyn romantizmini ‘deneysel’ olarak değerlendiriyor

  • Listed: 16 Nisan 2018 15:48

Adana Escort İlan Açıklaması

Eşcinsel şarkıcı Boy George, Rossdale’i ve şarkıcı Marilyn’i (gerçek adı Peter Robinson) ortaya çıkardı. Rocker, Bush’un öncüsü olarak ünlüdür.
Çift, iddiaları zamanında reddetti – sadece Marilyn’in geçen yıl (09) Rossdale’le beş yıl boyunca uğraştığını, ona “hayatının aşkı” nı taşıdığını ve yıldızın kariyerine zarar vermemek için sessiz kaldığını kabul ettiğini itiraf etti. .
Gwen Stefani ile evli olan ve şarkıcıyla birlikte iki çocuğa sahip olan Rossdale, hiçbir zaman Marilyn’in iddialarına değinmedi, ancak Details dergisiyle yeni bir röportajda, aynı cinsiyetten bir ilişki kuruyor.
Neden hikaye hakkında hiç konuşmadığını sorduğunda, “Bence başlangıçta bir çeşit korku vardı – bu Bush’un başlangıcında haklıydı ve bunun bir parçası olmasını istemedim.” Ucuz bir atış gibi hissettim, ben de ‘Ben karışmıyorum’ gibiydim.
“Hiç bu konuda kapalı görünmek istemedim. Bunun hakkında konuştuğum bir şey değil, çünkü her zaman bir tabloid dünyasının parıltısında oldu. O şeylerden sadece biri: Hareket edin. 17 yaşındayken, İsa Mesih, hiçbir şey hakkında garip bir şey olduğunu düşünmüyorum – hayat hakkında öğreniyorsunuz. Büyümenin bir parçası. Bu kadar. Artık yok, daha az değil. ”
Daha sonra, gazetecinin “bir kerelik deney” olması durumunda, “Evet. İşte buydu. Neleri sevdiğini bilmek zorundasın ve ne sevdiğimi biliyorum.” Diye soruyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.