Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

O’Kane Commonwealth hayalini başardı

  • Listed: 16 Nisan 2018 15:30

Adana Escort İlan Açıklaması

O’Kane, orta kiloda altın iddia etmek için İngiltere’nin Anthony Ogogo’sunu 16-4 fırlattı ve Paddy Barnes ve Paddy Gallagher için öğleden sonra altın madalyalarını ekledi.
O’Kane şöyle dedi: “Melbourne için çok eğlendim ve bir çöplük kararı aldım ve bir madalyayı kaçırdım. Bu kadar uzun zamandır karımın peşinde koşuyordu ve karım geri döndü ve Commonwealth altın şansımı elde ettim. altın madalya kazanmak için gerçek bir şekilde gel. Bu takımın kaptanı olmaktan bile gurur duyuyorum. ”
Daha önce, 1994, Kuzey İrlanda’nın ilk Commonwealth boks altınını, 1994’ten bu yana hafif uçağın Namibya’nın Jafet Uutoni 8-4’ünü geçerek, turnuva öncesi faturalandırmasına altın için olağanüstü bir favori olarak oturduğu kusursuz bir kampanyayı sona erdirdi.
Barnes, sıkı bir açılışta geride kalmıştı ancak ilk turu 3-1 gölgelemek için iki haklarını bıçakladı ve avantajı üzerine inşa etti, iki puanlık üstünlüğünü son bir kez daha etkileyici bir galibiyet için çekerek sürdürdü.
Ve Kuzey İrlanda ve Belfast için özellikle sevgilisi Callum Smith 11-6’yı yenmek ve eyaletin ikinci altınını almak için son turda bir vitese çıktığında Kuzey İrlanda ve Belfast için daha fazla sevinç vardı.
Lanky Smith, ilk turun bitiminde 4-1 seviyesinden geri pençelendi, ancak Gallagher, zaferini rahat bir şekilde yapmak için üçün başında dört cevapsız sağ eli attı.
Ancak Belfast’ın ihalesi Thomas McCarthy, Kuzey İrlanda için dördüncü altın yaptı. McCarthy, İskoçya’nın Callum Johnson’ları tarafından hafif ağır sikletlerle 8-1 yenildi.
Ve gece, ağır siklet Steven Ward, İngiltere’deki güçlü Simon Vallily’e karşı finalinin ilk turunda durdurulan gümüşe yerleşmeye zorlandı.
Ward, gardiyanın bacaklarını salladıktan sonra tuvaline daldığı düz bir sola girdiğinde gardiyan zaten 6-1 idi. Ayaklarına çarpmalarına rağmen hakem, turda bir dakika iki saniye kaldı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.