Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Öğretmen, 15 yaşında, evinde öğrencilerle seks yaptı

  • Listed: 16 Nisan 2018 16:40

Adana Escort İlan Açıklaması

Bir tedarik hocası olarak çalışan 37 yaşındaki Hina Patel, kendisiyle cinsel ilişkide olduğu bir evde onları karşıladı, bir mahkeme duyuldu.
Patel, dün yaşından dolayı tanımlanamayan erkeklerle cinsel suiistimalden kaynaklanan güvenini kötüye kullanma suçlamasıyla dün suçlu bulundu.
EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
Southport yakınlarındaki Merseyside yakınlarındaki Birkdale Lisesi okulunun baş öğretmeni olan Gary Loveridge, duruşmanın ardından şunları söyledi: “Ben bu şekilde pozisyonunu kullandı diye haykırdım. Biz böyle erken bir aşamada öğrendik ki rahatlıyoruz.
Ama bu sadece çok uyanık olmanız gerektiğini ve süreçlerinizin sağlam olması gerektiğini gösteriyor. ”Patel, bu yılın başlarında iddialar ortaya çıktığında askıya alındı. Sorumlulukları arasında çalışma ve davranış yönetiminin belirlenmesi yer aldı.

    Savunan Patrick Williamson, North Sefton Sulh Ceza Mahkemesi’ne, yetkilerinin suç nedeniyle Patel’yu cezalandırmak için yetersiz olduğunu söyledi. Tezgahın yönetim kurulu başkanı Caroline Spencer, Hightown, Merseyside’dan Patel’ı okulda erkeklerle veya diğer öğrencilerle temasa geçmemesi şartıyla kefalet verdi.
Bütün erkek çocuklarda 11 ila 16 yaş arası 930 öğrenci var.
22 Kasım’da Liverpool Crown Court’ta mahkum edilecek.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.