Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Miller İspanya ile karşılaşacak

  • Listed: 16 Nisan 2018 13:47

Adana Escort İlan Açıklaması

Patron Craig Levein tartışmalı olarak formdaki Rangers yıldızını Cuma günü Prag’da Çek Cumhuriyeti’ne 1-0 kaybeden takımın dışında bıraktı.
Ve ulusal patron, kararın kışkırttığı kararla şaşkınlığa uğradı ve Tartan Ordusu’ndaki birçok taraftar, Çekler’e karşı 4-6-0’lık bir sistemde öfkelendi.
Miller geri dönmeye hazırlanırken Levein, ikisi arasında bir sürtüşme spekülasyonunu bastırdı.
Levein şöyle dedi: “Çek maçından önce Kenny ile konuştum, ama Kenny Miller’la hayranlık duymayacağım.
“Oyunların oyunlardan çıktığı durumlar var ve Kenny bir grup oyuncunun bir parçası. Onunla bir sohbet ettik ve o da yeni.

    “Benim işim takımın ve işinin seçilmesi olduğunu ve oyuncuların işlerinin geri kalanının oynadıkları her sistemde ellerinden gelenin en iyisini yapmak olduğunu biliyor.
“Kenny bunun için yepyeni bir sorun değil. Oyuncakları oyuncak arabadan attığını düşünen herkes gerçeklerden daha uzak olamazdı.
“Gemide yüzde 100.”
Levein’in Prag’da kişisel olarak İbrox yıldızıyla konuşması için zaman ve sıkıntı çekmesinin tek nedeni, o zamanlar Londra’da geri dönmekte olan gazeteci füzesinin nedeni, ulusal patronun muhaliflere sığınaklarını göstermek için bir tabloyu suçlamasıyla gerçekleşti. .

    Levein şöyle dedi: “Onunla konuşmamın sebebi tüm bu şeylerden kaynaklanıyordu. Bunun hakkında sohbet ettik. Oyunculardan biri ve ben müdürüm ve karar vermek zorundayım. Yüzde 100 iyi.
“Dersler için atlar. İnsanlar Jamie Mackie’yi koydum ya da Stevie Naismith’i yerleştirdiğimi söylüyorlar. Kenny’yi değiştirmek için kimseyi yerleştirmedim. Kenny’nin benim için iyi yapmadığını söyleyen başka bir grev yapmadım.
“Yaptığım şey, Kenny’nin oynamadığı bir forvet ile oynamamıştım.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.