Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Matthew İngilizce temiz süpürme açar

  • Listed: 15 Nisan 2018 13:00

Adana Escort İlan Açıklaması

Matthew uzun süredir takım arkadaşı ve rakibi 11-6 11-7 11-7 ile heyecanlı bir düello kazandı ve ilk setin önünden biraz daha erken geçerek rakibinin cesur ve inatçı çabalarına rağmen kontrolden vazgeçme olasılığına hiç benzemiyordu.
Matthew, 13.yy’a kadar süren Willstrop’un 13. ardı ardındaki galibiyetti ve dört yıl önce bir oyunda bronz bir madalyayı kaybettikten sonra, şimdiki ikinci sayı altın madalya başarısını çok sevdi.
Matthew şöyle dedi: “ Benim için şahsen altın almak harika ama takımın madalyayı süpürmesi de harika. Peter için çok mutlu oldum çünkü dört yıl önce aynı pozisyondaydım ama bronzları kaçırdım.
Perşembe gecesi Peter’a dedim ki, acıyorsun ama dışarı çık ve podyuma çık, ne yaparsan yap. Üçümüzle gurur duyuyorum ve İngiliz squash için harika bir an. ”
Matthew, Willstrop’un azimine saygı gösterdi ve göreceli tek taraflı bir çizginin, rakibini asla sarsmayı başaramayacağı sıkı ve caydırıcı bir bağı yansıttığına inanmadığını söyledi.
“Tek seferde bir atış yapmaya çalışıyordum ve podyum hakkında düşünmüyordum ama orada bir hurda olduğunu gördüm. Scoreline gerçekten oyun adaletini yapmadı – her şey çok sıkı sınırlarla ilgiliydı. ”
Willstrop şöyle dedi: “Sonuçtan hayal kırıklığına uğradım ama Nick formdaydı ve ona oyunumu oynamama izin vermediği için bir kredi. Bugün işarete pek değinmedim ve bu kadar basit. ”
Daha önce, Barker, Malezya’nın Mohamad Iskandar 11-5 11-4 11-2’ye karşı bronz madalya play-off’ından geldiğinde erkeklerin squash madalyalarının ilk temizliğini garantilemişti.
Perşembe günü Matthew’la yarı yarıya kaybettikten sonra ısrar etti: “ Bu çok büyük bir maçtı ve pek çok insan bir Commonwealth Games madalyası kazanamadı. Mesleğimin şu ana kadar öne çıkan noktalarından biri. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.