Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Madenciler ortaya çıktıkça aileler kutlanır

  • Listed: 16 Nisan 2018 15:38

Adana Escort İlan Açıklaması

Ağustos başından bu yana tutulan 33 erkeğin on yedi tanesi şu ana kadar madenden çekildi.
11 – 55 yaşındaki Jorge Galleguillos – “Phoenix” adlı ilk baştaki kapsülden çıkarılan kurtarma kapısından 10 saat sonra çöl güneşine çıktı.
Madenciler, eşlerini, çocuklarını ve kurtarıcılarını kucakladılar ve mezara kolayca sahip olabilecek bir madenin derinliklerinde 69 gün dinlendikten sonra dikkat çekici bir şekilde ortaya çıktılar.
Hazırlık günlerine eşlik eden anksiyete, 12: 11’de erkeğin, Florencio Avalos’un, yüzeyine yaptığı yolculuktan sonra genişçe gülümseyerek füze benzeri kurtarma kapsülünden çıktığı zaman, yerel saatle eritildi.
Şerefe dininde, yedi yaşındaki oğlu ve karısı ve ardından ulusal bir gurur meselesi haline gelen bir kurtarma çabasıyla derinden ilgilenen Başkan Sebastian Pinera’ya sarıldı.
Grubun en çaresiz takımı bir saat sonra ikinci geldi.
“Sanırım sıradışı bir şansım vardı. Tanrı’yla ve şeytanla birlikteydim. Ve Tanrı için dışarı çıktım” diyor Mario Sepulveda, bütün madencilerin tıbbi gözlem altında 48 saat geçirecekleri yakın bir hastaneye götürülmesini beklerken.
Operasyonun ilk dokuz buçuk saatinde 11 adam madenden çekildi ve güneşin Perşembe günü yükselmeden kurtarılması yoluna devam etti ve büyük aksaklıkların önüne geçti.
Madenciler, kayıt altına alan herkesten daha fazla zaman geçirdiler ve memurlar kurtarmalarını dikkatli bir şekilde planladıkça, dünya dayanıklılık ve birliktelikle büyülendi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.