Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Kâr elde etmemize yardım edebilir mi?

  • Listed: 16 Nisan 2018 15:43

Adana Escort İlan Açıklaması

Dört cadde bankası, gelirimizi değerlendirirken şirket kârlarını dikkate alamayacağını ve sadece aldığımız tutarı mütevazı maaşlarımıza ve temettülerimize kullandığını söylemiştir.
1,45 milyon sterlin ödünç almamız gerekiyor ve bu, kişisel gelirimizde oldukça gergin görünmesine rağmen, aslında şirketimizin yıllık kârının iki katından daha az.
EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
İşletme sahiplerinin gelirini anlamak için esnek bir yaklaşım benimseyen herhangi bir borç veren var mı?
Cornwall’daki finans danışmanı Worldwide Financial Planning’de bir ipotek komisyoncusundan biri olan Ronan Marrion şöyle diyor: “Sinir bozucu çünkü, siz firmanın tek sahibi olduğunuzdan, fazla net kâr esasen ‘sizindir’ almamaya karar verseniz bile o. Ancak çoğu mortgage kredisi size yukarıda açıkladığınız aynı yanıtı sağlayacaktır.

    “Bu, borçlanma gereksinimlerinizi karşılamak için özel bankacılık kurumlarına bakmanız gerektiği anlamına gelir.
“Birçok cadde bankası, 1 milyon sterlin üzerinde ipotek teklif etmiyor. Özel bankalar uygulamanızla başa çıkmak için daha donanımlıdır ve işinizle ilgili tüm faktörlere bakar.
“Büyük çapta ipotek konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir finansal danışmana danışın, çünkü uygun kreditörleri seçebilecek ve tüm süreç boyunca size yardımcı olacaklar.”
S 237 £ ‘luk bir vergi talebi aldım ve emekli olarak bu konuda gerçekten endişeliyim. Bir arkadaşın, 300 poundun altında bir şeyin feragat edildiğini duyduklarını söylediler. Vergi dairesine telefon ettim ve bunun böyle olmadığını söylediler. Neden bırakmama izin vermiyorlar?

    Bir HM Geliri ve Gümrük, milyonlarca insanın vermiş olduğu vergiyi yanlış hesaplamış ve başkalarından gelen bazı talepler için geri ödeme yapılmasına neden olmuştur.
Maddeleri basitleştirmek için 300 sterlinden daha az tutarlarsa, borçlu olunan meblağlar yazmaktadır. Bununla birlikte, sadece meydana gelen belirli bir hata ile ilgili talepler feragat edilmektedir.
Vergi memuruna ödenen bir tutarı ödemekte güçlük çekiyorsanız, ödeme yapmak için zaman isteme hakkınız vardır.
İstihdam veya şirket veya bireysel emeklilik gibi vergilendirilebilir bir kaynaktan gelir alırsanız, vergi kodunuzu bir yıldan fazla bir süre boyunca ödenecek şekilde değiştirebilirsiniz. İşveren veya emeklilik şirketi, her ay normalden biraz daha az ödeyerek vergiyi tedricen ödüyor.

    HMRC’yi çalın ve bu şekilde ödeme yapıp yapamayacağınızı sorun. Vergi işlerinizle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa ve 17.000 £ ‘dan daha az bir hane geliri olan bir emekli sizseniz, ücretsiz Yardım ve Yaşlılar için Vergi Yardımı’ndan tavsiye alabilirsiniz. Www.taxvol.org.uk adresini ziyaret edin veya 0845 601 3321 numaralı telefonu arayın.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.