Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

İnatçı savunma yetenekleri ortadan kaldırabilir, diyor Houston

  • Listed: 16 Nisan 2018 14:28

Adana Escort İlan Açıklaması

İskoçya No.2 Peter Houston, hem kulüp hem de ülke için yakın gelecek için en iyi gameplanlarımızın “acımasız dürüst” bir değerlendirmesi olduğunu düşünüyor.

EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
Ancak, böyle bir taktikin, yine de, toprağı doldrumun dışında kaldırabilen, kazanan bir futbol takımına yol açabileceğine olumlu bakıyor. Aslında Houston, tarihimizi görmek için tarihimize çok fazla değinmek zorunda olmadığımızı düşünüyor. Bu teorinin olumlu kanıtı.

Tartan Ordusu taraftarları Cuma günü Prag’da yaşanan karamsar yenilgiden sonra depresyonda hissediyorlar. Dünya Kupası Finalistleri Fransa’nın son Euro kampanyasında ne kadar iyi bir şey yaptığını düşünmeliler. Ve sonra iki 1-0 galibiyetini görmek için DVD’leri kazmalı. elde edildi!

    
Houston şunları kabul etti: “2006’da Fransa’da bir izleyici olarak oyundaydım. 1960’lı yıllar boyunca İskoçya’yla birlikte çalışıyordum ve Archie Knox ve ekibi ile Almanya’ya karşı bir oyundan geldim.

“O zamanlar tam zamanlı çalışmıyordum ama oyuna gittim. Topun tekmelesi neredeyse yok ama biz kazandık. Bu bir köşe vuruşuydu ve burada Gary Caldwell var, attı.

“Eğer hatırlarsan, oyunun çoğunun duvarına geri döndü. Bir hayran olarak, neredeyse hiç şans yaratmadığımız bir yer izledik ama kazandık. Ve fark var, iyi bir çizgi var.

“Eğer oraya gittiysek ve top Petr Cech’in yüzünü vurmasaydı ve 1-0 kazanırsak o zaman belki farklı konuşurduk ve hayranlar ve medya görüşleri farklı olurdu çünkü kazanırdık. oyun.

    “Fransa maçına ne kadar iyi tepki verdiğimizi hatırlıyorum, herkes yüksekte. Bu hedefi elde etmek ve bir golü kaybetmek arasındaki ince çizgi.

“Kalbim ağzımda çok fazla zaman vardı, Fransa oyunu fan olarak, çünkü Fransa’nın gol atacağını sanıyordum. Yapmadılar, oğlanlarımız çoraplarını çıkardılar ve çok iyi savundular ve patladılar – köşede tekme attık, 1-0 bize, oyun bitti ve bizler ayın heryerinde.

“Vahşice dürüst davranıyorsam, İskoç futbol taraftarları muhtemelen, takımlarımızın sonuç almaya çalışmakla ilgili olacağı gerçeğine alışmak zorundadır.

“Üst tarafları oynarken, yapmanız gereken şey bu. Rangers, Old Trafford’a gitti ve mükemmel olduklarını düşündüm ve bir karşı saldırıdan penaltı vuruşu yapmaları gerektiğini düşündüm.

    
“Çok organize olmuşlardı, güçlü yönlerine oynadılar ve oyuncuları harika bir iş çıkardılar.
“Cuma gecesine geri dönersek, oyuncularımızın çoraplarını çıkardıklarını ve uzun büyüler için Çekler puanını göremediğimi düşündüm. Onları çok fazla şans yaratmadıklarını görmedim.

Houston, Cuma günü Prag’daki taktik planın, ülkeyi bölen bir plan olduğunu biliyordu. Ancak, bunun iyi bir plan olduğu konusunda kararlı olmaya devam ediyor.

İskoçya yine Houston ile teknik beceri açısından bize çok üstün bir tarafı hayal kırıklığına uğrayacak.

    “İspanya’nın sahiplenmeye hakim olacağını düşünmemek için aptalca olacağız, ama emin olduğumuz şey, bir takım olarak iyi bir şekilde savunmamız ve bu da cepheden anlamına geliyor.
” Ben şans yaratabileceğimizi düşünmek isterim, ama her oyuncunun gururla çıkıp ellerinden gelenin en iyisini vereceğini biliyorum. Daha sonra gruba hisse ayıracağız. Gelecek Eylül ayında evdeki Çek oyunu görünüyor Hampden de Litvanya gibi muazzam.

“Yeni Yılda bazı dostluk maçlarımız var ancak bu yılın oyunlarını iyi bir performansla yüksek bir seviyeye çıkarmak güzel olurdu. Kendim ve Craig hala olumlu. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.