Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

ICC yakın Oval soruşturma

  • Listed: 16 Nisan 2018 15:26

Adana Escort İlan Açıklaması

ICC’nin yolsuzlukla mücadele ve güvenlik birimi (ACSU) tarafından yürütülen soruşturma, Sun gazetesinin yaptığı bir rapora yanıt olarak tetiklendi. Bu da, kitap yapımcılarının 17 Eylül maçından önce Pakistan vuruşlarının ayrıntılarını bildiğini gösteren kanıtlar olduğunu iddia etti.
ICC’den Çarşamba günü yapılan bir açıklamada şu ifadelere yer verildi: “17 Eylül’de Londra’daki The Oval’deki İngiltere ve Pakistan arasındaki bir günlük uluslararası hakkındaki iddialara ilişkin kapsamlı soruşturmaların ardından, ACSU tüm mevcut bilgileri doğruladı ve hiçbir kanıt bulunmadığı sonucuna vardı. Bireysel oyuncu veya destek ekibinden şüphelenmek için soruşturma tamamlandı, ancak yeni ve kanıtlayan kanıtlar ortaya çıkarsa, ACSU konuyu yeniden açacaktır. ”
Pakistan, Umar Gül’ün yıldızların büyülenmesiyle kıvılcımlanan bir vuruşun ardından 23 yarışla maçı kazandı.
Maçtan sonra, Pakistan Kriket Kurulu Başkanı İjaz Butt, Andrew Strauss’un kaybettiği parayı kabul etmekle suçlanan ekibi, İngiltere ve Galler Kriket Kurulu’nun yasal eylemi tehdit ettiği sırada çekildiğini iddia etti.
Soruşturma, Pakistanlılar için üç tanesini – Salman Butt, Muhammed Aamer ve Muhammed Asif’in – Lord’un sınavında nokta tespitine dair suçlamaları takiben ICC tarafından askıya alınan zor bir turun ortasında geldi.
Suistimali reddeden üç oyuncu, geçici askıya alma cezasına itiraz ettiler ve 30 ve 31 Ekim’de Doha’da bağımsız bir duruşma olacak.
ICC şimdi, oyuncu bütünlüğüne bir inceleme yapmak için PCB’ye 30 gün vermiştir.
Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “PCB, yukarıdaki 30 gün içinde yönetim kurulunun memnuniyetini yerine getiremediğinde, yönetim kurulu, şartlar dahilinde (gerekliyse, yaptırımlar da dahil olmak üzere) daha fazla işlem yapılması gerektiğini düşünecektir.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.