Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Flynn hala Galler işini sever

  • Listed: 16 Nisan 2018 15:33

Adana Escort İlan Açıklaması

Galler, Basle’in St Jakob Park’ında 4-1, Flynn’in bekçi yöneticisi sıfatıyla ikinci kez kaybedildi. Scoreline, İsviçre’yi sekteye uğrattı ancak yine de Euro 2012 ehliyetli bir kampanyadan oluşan üç maçtan sonra Galler’den ayrıldı.
Ancak işine devam etmek isteyip istemediğini sorduğunda, eski Wrexham ve Swansea patronu şunları söyledi: “Sapıkça daha çok isterim.”
Şöyle ekledi: “On gün boyunca onlarla çalışmış olmak, bir neşeydi. Onlar en iyisini yaptılar ve hala onlardan daha fazlasını elde edebileceğimi hissediyorum.
“Gelecek daha çok şey var ve bu iş için adamım. Kimlik bilgilerim hakkında hiç şüphem yok.”
Salı günü 55 yaşında olan Flynn, Galler Futbol Federasyonu’nun tam zamanlı olarak atanması için reddedilemez bir dava sunmadığını kabul etti.
Artık FAW, John Toshack’ın geçen ayki görevinden sonra 21’inci ödevlerden çıkıp daha resmi bir randevu sürecine başlamayı bekleyen Flynn’i tutmaya devam ediyor.
Gelecek ay için bir dostluk düzenlenmediği sürece, Galler şubat ayına kadar bir oyuna sahip değildir ve yazıya reklam vermek için zamana sahiptir.
Flynn şöyle dedi: “Benim pozisyonumu geliştiremedim, iki yenilgi. Onlar bir ay önce yaptığımız ilk toplantıdan beri benimle konuşmadılar, iki oyunun ardından bir kısa listenin hazırlandığını açıkça belirttiği ve görüşmeler gerçekleşecek.
“Zaman çizelgesini bilmiyorum ama sürecin yakın gelecekte ne olacağı konusunda bilgilendirileceğimi hayal ediyorum.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.