Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Dün gece televizyonu: Spooks (BBC1)

  • Listed: 16 Nisan 2018 15:21

Adana Escort İlan Açıklaması

Dün geceki Spooks (BBC1) bölümünden sonra, belki de Çinliler Thames’e bir tüfek gönderiyorlarsa şaşırmamalıyız.
EXPRESS TEKLİF: ÜCRETSİZ £ 15 İADEDE BULUN!
Şimdi dokuzuncu sezonunu vurdu, bu dizinin sorunlarından biri yeni bir kötü adam stokunu bulmak. Rogue Rus oligarkları, İslami terör hücreleri, güçten cilveli CIA ajanları ve benzerleri uzun zamandır sermayeyi tehdit ediyorlardı, bu da senaryo yazarlarının herhangi bir grup çok fazla kapsama alması halinde önyargıya benzeyebileceğinin farkındalar.
Çin Halk Cumhuriyeti, damstardly tiplerinin her daim karışan güvertesinde sadece seyrek görülüyor.
Dün gece olana kadar, çifte, tiz, dörtlü bir ajan Spooks çetesini sürgüne uğrayan kadın bilim adamını ele geçirmek için bir komploya götürdüğünde. Yazarlar tarafından en iyi anlaşılan bir yolla, bu, bu dizinin hiçbir bölümünün gerçekten ilerlemesine neden olmadan, kalabalık ikonik bir simgesel yapı tipinde patlayıcılarla dolu kaçınılmaz kamyonla bağlantılıydı.

    Bir alaycı, Spooksların her hafta kurtarmaya geldiklerini söyler, bu yüzden bu sadece bir sonuçtur, ancak bu gösterinin zaman zaman kendisine saldırmaya olan istekliliğini unutmayalım.
Her yeni seri genellikle bir talaş fritözüne takılan ya da dev çelik taraklarla parçalanmış iyi bilinen bir karakterle başlar ya da biter.
Bu nedenle, en azından birisinin onu kopyalayacağını ummadan Spooks’u izlemek imkansızdır.
Yine de, burada hiç yaşanmamıştı ve Lucas Kuzey (Richard Armitage) ajanının kendisini ele geçirdiği turşu tarafından yargılanarak, bu son dönem yüksek atlayışa kimin yöneldiği oldukça açık. Tabii ki Çin yaptırımları BBC’yi gösteriyi aksatmaya zorlamazsa elbette.

    Rory ve Paddy’nin Even Greater British Adventure’ının (Channel Five) en son parçası, tüm zamanlar için büyük kuzey-güney tartışmasını neredeyse susturdu.
Hafifçe eğlenen çizgi roman çiftleri, tuhaf İngiliz oyunlarından başka bir tur attılar. Rory McGrath ve Paddy McGuinness her zamanki kadar komikti ama bu haftaki bölge, Luton’un kuzeyindeki tüm noktaların göründüğü aynı miktarda TV altını vermedi.
Cambridge’de punting yapmayı denedi, Hastings’te bir fantezi elbisesi pub taraması ve Southampton yakınlarındaki bir plaj kriketi oyunu.
Sadece Rory ve Paddy’nin misyonlarının pasta yemenin, peynir-yuvarlamanın, güreşmenin ve bataklık şakacının saf sevincini keşfettiği donmuş kuzeye benziyor.

    Güney Paddy aşağıya cam üflemeda elini denedi. Neyse ki, deniz fenerleri ve intiharları ile ünlü Beachy Head, büyük final için güzel şeyler hazırladı.
Orada, yüksek kayalıklardan fırlamaktan hoşlanmayacak insanlar, tekerlekli bisiklet arabalarında yarışmayı içeren, biraz daha yavaş bir rota alıyorlar.
Kör korku, sunumcularımız tarafından iletilen ana duyguydu ve gelecek hafta kampçı minibüsünün dışına çıkmaya cesaret edip etmeyeceklerini merak ediyorlardı.
Eğer yaparlarsa, kuzeyde daha fazla eğlence bulacaklar.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.