Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Çocuk ihmal anketi ile ilgili uyarı

  • Listed: 16 Nisan 2018 15:34

Adana Escort İlan Açıklaması

Çocuklar için Eylem için yapılan bir ankete göre, çocukların yaklaşık üçte ikisi (% 61) başkalarını sınıflarında, oyun alanlarında veya açlık veya kirli olma gibi ihmal belirtileri gösteren mahallelerde gördüler.
Sorgulananların% 41’i, çoğu zaman okula devam eden veya okula giden çocukların% 34’ünün hiç arkadaş bulunmadığını bildiğini ve% 26’sının anne babalarının ne olduğunu bilmediklerini bildiğini biliyordu. yapıyordu.
3 milyondan 12 ila 12 yaşlarındaki ICM anketi ayrıca% 25’inin elbiseleri uymayan veya eski ve kötü kokulu çocuklardan yaklaşık% 19’unu bulduğunu,% 19’unun ise yıkanmadığı veya çoğu zaman kirli olduğunu ve% 7’sinin çocuklardan haberdar olduğunu söylemişti. evde yemek almadı.
Çocuklar için Eylem’in genel müdürü Dame Clare Tickell şunları söyledi: “Çocukların ihmal edilmesi, erken başa çıkılmaması durumunda çocuklara yönelik gerçek bir tehlikedir. Sekiz yaşından küçük çocukların, diğer çocuklarda bu meseleleri fark etmelerinden endişe duyuyoruz. şüphelenilen çocuk ihmali vakaları ağda kayıyor olabilir.
“Araştırma, çok fazla çocuğun yalnız, kirli, aç ve muhtemelen hak ettiği sevgi ve temel bakımı almadığını gösteriyor.
“Görünüşte küçük problemler trajik sonuçlarla birikebilir.
“Çocukların ihmali ile mücadele etmek ve onları nesiller boyu aşağıya çevirmekten kaçınmak için mümkün olan en erken zamanda çocuklara yardım etmek için farkındalık yaratmalı ve kaynakların orada olduğundan emin olmalıyız.”
Ankete katılanların neredeyse yarısı (% 46) ihmal edilen çocukların akranları tarafından zorbalık yaptığını belirtirken,% 48’i görmezden geldiklerini ve% 40’ının diğer çocukların kendileri için ya da onlara güleceğini söyledi. Bunlardan beşte biri (% 20), onların da görmezden geleceğini söyledi.
Yardımseverlik, Koalisyona, Kapsamlı Harcama İncelemesindeki harcama kesintilerinden erken müdahale hizmetlerini korumaya çağırdı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.