Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Clooney Sudan’da tükürüğü ile ‘kutsandı’

  • Listed: 16 Nisan 2018 15:44

Adana Escort İlan Açıklaması

Aktivist Clooney, bu ayın başlarında ABD’li haberci Ann Curry ile bölgeye seyahat etti (Ekim 10). Afrika’daki iki ülkeyi bölen, bölgedeki bir bira anlaşmazlığı konusunda farkındalık yaratmak için.
Güney Sudanlılar Ocak’taki bağımsızlık için oy verecekler (11) ve bu muhtemelen Afrika’nın en büyük ülkesini bölecek ve Kuzey-Güney savaşına yönelecek – çünkü Clooney ve Birleşmiş Milletler yetkilileri kaçınmak istiyor.
Clooney, yerel bir yaşlı tarafından sıra dışı bir “nimet” de dahil olmak üzere yerli Sudanlı ile olan etkileşimlerini hatırladığında, sabah haber programı The Today Show’da (12Oct10) Kör ile birlikte göründü.
O, “Ben kutsanmıştım. Bir arkadaşımızın büyükannesiydi ve çok küçük bir kulübede yaşıyordu … ve nimetlerinden biri, her iki elinize tükürüyor, sizi aşağı çekiyor ve başınıza tükürüyor. ve daha önce böyle kutsanmamıştım … Mübarek olmak güzeldi, iyi hissettiriyordu. ”
Sefer, Clooney’in Sudan’a ilk olanı değildi – film yıldızı ve gazeteci babası Nick 2008’de Darfur’u ziyaret etti ve soykırımı tanıklık eden Amerikalılar için soykırım zulmü yapan bir film çekti.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.