Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ben Arfa hastane sürümü için hazırlandı

  • Listed: 12 Nisan 2018 14:00

Adana Escort İlan Açıklaması

Manchester City’nin Nigel de Jong’unun tartışmalı bir mücadelesinin sol ayağının tibia ve fibulalarını kırmasından bir gün sonra, 23 yaşındaki çocuk Pazartesi günü Manchester Royal Infirmary’da ameliyat edildi. Kenarlarda aylarla yüz yüze geldi, ancak Magpies taraftarlarından yüzlerce destek mesajı tarafından alkışlandı.
Ben Arfa, kulübün resmi web sitesine www.nufc.co.uk: “Tüm Newcastle hayranlarına, destek ve cesaret verici fantastik mesajlarından dolayı kalbimin altından teşekkür etmek istiyorum.”
O ekledi: “Kulüp bana bir sürü mesaj gönderiyor, yüzlerine ulaştıklarını söyledim ve bu gerçekten çok zor.
“Beni hiç neşelendirmedi ve hayranların bana bu kadar destek gösterdiklerini gerçekten mütevazı ve onur duyuyorum.
“Tek söyleyebildiğim, her biri için çok teşekkür ediyorum, ve tekrar siyah beyaz bir gömlek giyebileceğim günü tekrar yaşayacağım.”
Salı gecesi Newcastle, Futbol Birliği’nin, daha önce Hollanda takımından Moldova ve İsveç’e Euro 2012 elemelerinde Avrupa Antrenörü Bert van Marwijk ile karşı karşıya kaldığı De Jong’a karşı harekete geçmesi için çağrıda bulundu. .
FIFA kuralları, FA’nın, hakem Martin Atkinson tarafından görülen ama serbest vuruşun verilmesini istemeyen olayla ilgili olarak Hollandalıyı cezalandıramayacağı ihtimalini ifade ediyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.