Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

AB bütçe katkılarına kesinti yok

  • Listed: 16 Nisan 2018 15:37

Adana Escort İlan Açıklaması

İngiltere’nin AB’ye ne kadar vermiş olduğuna dair bir indirim çağrısında bulunan Douglas Carswell’in bir değişikliği, 210’luk bir hükümet çoğunluğu olan 42’ye 252 oyla yenildi.
Tory milletvekilleri Brüksel’deki tartışmalı hareketleri eleştirmek için, önümüzdeki yıl yaklaşık% 6 oranında milyonlarca dolarlık Euro bütçesini arttırmak için sıraya girdi.
Hazine Ekonomik Sekreteri Justine Greening, 2011 yılında Avrupa’da ekonomik kemer sıkma zamanında bütçe için “her zamanki gibi iş” edilemeyeceğini söyledi. Üye devletlerin ciddi harcama kesintileriyle karşı karşıya kalmasına rağmen bütçenin büyümeye devam edemeyeceğini söyledi.
Bakan, Perşembe günü Brüksel’e gittiğinde ve “Hayır. Hayır” derken eski Başbakan Margaret Thatcher’ın izinden gitmeye çağrıldı.
Bayan Greening, Hükümetin Avrupa Parlamentosu’nun Avrupa Parlamentosu Komisyonu Başkanı Tory Bill Cash (Stone) tarafından Hükümetin “bütçeyi artırmak için Avrupa Parlamentosu önerilerini reddetme” çağrısında bulunduğuna dair bir değişikliği kabul ettiğini söyledi.
Bakan, “AB’nin bütçesinin yaklaşık% 6’sındaki bir artış için bir gerekçe olmadığını düşünüyoruz. Avrupa genelinde ülkelerin mali konsolidasyon için adımlar attığını duyduğumuz gibi, AB’nin davayı takip etmesi için güçlü bir dava var.”
Şiddetli ekonomik belirsizlik döneminde ve Birleşik Krallık’ın kamu harcamalarına yönelik derin kesintilerle karşı karşıya kaldığı zaman böyle bir yükselişin haklı bir gerekçe gösteremeyeceğini iddia ettiler.
Üç saatlik bir Commons tartışmasında milletvekilleri, bütçeyi 2011 yılında 5. £ 114 milyara çıkararak önerilen% 5,9’luk artışa saldırdı. Gelecek hafta milletvekilleri tarafından oylanacak.
İşçi, tartışmanın Avrasya’da Avrupalıların “canlı ve iyi” olduğunu gösterdiğini söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.